O NAS

Dlaczego warto poznać
nas bliżej…

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się rodzinną firmą z bogatym doświadczeniem w branży florystycznej. Od momentu powstania firmy w 1990 r. przekształciliśmy się w przedsiębiorstwo liczące się na rynku lokalnym i międzynarodowym. Każdego dnia pracujemy na to, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Współpracujemy z najlepszymi.
Dzięki długoletniej współpracy z najlepszymi producentami kwiatów ciętych i doniczkowych w kraju i za granicą jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom różnorodny towar najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy mobilni.
Posiadamy własny, specjalistyczny transport międzynarodowy oraz profesjonalną flotę sprzedaży mobilnej, dzięki czemu docieramy bezpośrednio pod drzwi klienta.

Importujemy kwiaty z różnych części świata.
Sprowadzamy kwiaty cięte i doniczkowe z Holandii, Ekwadoru, Kolumbii, Etopii i Kenii. Dzięki regularnym dostawom świeżych kwiatów zapewniamy bogatą ofertę i towar najwyższej jakości.

Mamy również dział produkcyjny.
Produkujemy podkłady ze sztucznej jedliny. W tym zakresie jesteśmy szczególnie konkurencyjni zarówno jeśli chodzi o cenę jak i ofertę wzorów.

Zadowolenie klienta jest naszym nadrzędnym celem.
Gwarantujemy towar najwyższej jakości, bogaty asortyment, dobre ceny, dostawę do klienta oraz profesjonalną obsługę.

Nasi partnerzy

Obecny zasięg dowozu. Stale go powiększamy!