Dlaczego warto poznać nas bliżej...

kim jesteśmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się rodzinną firmą z bogatym doświadczeniem w branży florystycznej. Od momentu powstania firmy w 1990 r. przekształciliśmy się w przedsiębiorstwo liczące się na rynku lokalnym i międzynarodowym. Każdego dnia pracujemy na to, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

współpraca z najlepszymi

Dzięki długoletniej współpracy z najlepszymi producentami kwiatów ciętych i doniczkowych w kraju i za granicą jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom różnorodny towar najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

jesteśmy mobilni

Posiadamy własny, specjalistyczny transport międzynarodowy oraz profesjonalną flotę sprzedaży mobilnej, dzięki czemu docieramy bezpośrednio pod drzwi klienta.

Importujemy kwiaty z różnych części świata

Sprowadzamy kwiaty cięte i doniczkowe z Holandii, Ekwadoru, Kolumbii, Etopii i Kenii. Dzięki regularnym dostawom świeżych kwiatów zapewniamy bogatą ofertę i towar najwyższej jakości.

dział produkcyjny

Mamy również zakład produkcyjny. Produkujemy podkłady ze sztucznej jedliny. W tym zakresie jesteśmy szczególnie konkurencyjni zarówno jeśli chodzi o cenę jak i ofertę wzorów.

Zadowolenie klienta

Gwarantujemy towar najwyższej jakości, bogaty asortyment, dobre ceny, dostawę do klienta oraz profesjonalną obsługę.

kwiaty są naszą pasją

Kochamy rośliny, dlatego podejmujemy wiele działań mających na celu zachowanie ich naturalnego piękna przez długi czas. Przechowujemy je w profesjonalnym, ozonowanym magazynie, który dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii pozwala dłużej zachować ich świeżość.

Mapa zasięgu

Obecny zasięg dowozu. Stale go powiększamy!